CS | EN

Katalog

Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
USA, Velká Británie, Čína
Ulička slávy
Režie: Ang Lee
Hrají: Joe Alwyn, Kristen Stewart, Chris Tucker, Garrett Hedlund, Vin Diesel, Steve Martin, Ben Platt, Deirdre Lovejoy, Tim Blake Nelson, Beau Knapp

Popis filmu:

Devatenáctiletý voják Billy Lynn přijíždí po vyhrané bitvě v Iráku na pár dní domů, aby se zúčastnil vítězné přehlídky. On i kamarádi z roty Bravo jsou v očích amerických civilistů hrdinové, vidí se tak ale i oni sami? Oscarový režisér Ang Lee (Zkrocená hora, Pí a jeho život) použil poprvé v historii filmu techniku vysokofrekvenčního snímání, která mu umožnila zcela nově zachytit atmosféru války.

Hrajeme:
25.03.2017 / 21:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #11, Skupina ČEZ

 
Japonsko, Francie
Harmonium
Režie: Kôji Fukada
Hrají: Tadanobu Asano, Mariko Tsutsui, Kanji Furutachi, Taiga, Momone Shinokawa, Kana Mahiro

Popis filmu:

Toshiro ve své dílně zaměstná pana Yasaku, kterého manželce a dceři představí jako starého přítele. Yasakovo vybrané chování a hladce oholená tvář nenasvědčují tomu, že jde o propuštěného vězně, jehož návštěva záhy roztříští iluzi rodinné harmonie. Rodinný thriller Kôji Fukady, kterým režisér navazuje na svůj snímek Hospitality (2010), získal cenu poroty sekce Un Certain Regard na letošním festivalu v Cannes.

Hrajeme:
24.03.2017 / 21:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
25.03.2017 / 14:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila

 
 
Argentina, USA
Hermie a Helena
Režie: Matías Piñeiro
Hrají: Agustina Muñoz, Maria Villar, Mati Diop, Julian Larquier, Keith Poulson

Popis filmu:

Camila přijíždí z Argentiny do New Yorku na uměleckou stáž, v jejímž rámci se má věnovat překladu Shakespearovy komediální hry Sen noci svatojánské. Nejprve sice trpí pocity nudy a odcizení, ale brzy se její život díky řadě nečekaných nejen milostných setkání promění. V nezávislém snímku u nás neprávem opomíjeného režiséra Matíase Piñeira se prolíná současnost se zápletkami ze Shakespearovy nesmrtelné klasiky.

Hrajeme:
24.03.2017 / 22:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra
25.03.2017 / 16:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #8, Mediální skupina Mafra

 
Belgie
Domov
Režie: Fien Troch
Hrají: Sebastian Van Dun, Mistral Guidotti, Loïc Batog, Lena Suijkerbuijk, Karlijn Sileghem, Els Deceukelier, Robby Cleiren, Yavuz Saçikara, Els Dottermans

Popis filmu:

Dospívající Kevin byl propuštěn z nápravného zařízení a teta mu nabídla možnost začít znovu v rodinné stavební firmě. Volný čas Kevin tráví s bratrancem a kamarádem Johnem. Společně se snaží vydobýt si místo ve světě dospělých, který je ale odmítá přijmout. Sžíravě realistický příběh dospívání, které s sebou přináší zlobu a nepochopení, renomované belgické režisérky Fien Trochové.

Hrajeme:
25.03.2017 / 19:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
26.03.2017 / 16:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize
28.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize

 
 
Dánsko
V zárodku
Režie: Ulrich Thomsen
Hrají: Ross McCall, Kristen Hager, Gareth Williams, A Martinez, David Fine, Ulrich Thomsen

Popis filmu:

Gangster Sean žije drsný, ale úspěšný život kriminálníka na okraji Los Angeles. Jednoho dne ale potká číšnici Lilly a jeho okouzlení se rychle stane fatální posedlostí. Když se ukáže, že Lilly je drogově závislá, Sean se rozhodne jí pomoci. Osudová láska tváří v tvář heroinu ale nabírá rozměr řecké tragédie. Temná, stylizovaná romance v žánrovém ladění je režijním debutem herce Ulricha Thomsena.

Hrajeme:
24.03.2017 / 17:30 Praha |CineStar Praha Černý most, #3
25.03.2017 / 20:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni
26.03.2017 / 15:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #1, Mattoni

 
Dánsko, Švédsko
Obr
Režie: Johannes Nyholm
Hrají: Johan Kylén, Christian Andrén, Anna Bjelkerud, Linda Faith

Popis filmu:

Osamělý, autistický a hrůzně deformovaný Rikard je přesvědčen, že cestu ke ztracené matce mu může zajistit pouze vítězství v nadnárodním mistrovství v pétanque. Muž, který téměř nedokáže komunikovat s nepřejícím okolím, má ve svém heroickém úsilí za pomocníka šedesátimetrového obra. Síla fantazie v nádherně podivném snímku s westernovou poetikou, kde se setkává severský realismus s pohádkovou magií.

Hrajeme:
25.03.2017 / 13:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #3, Rádio Impuls

 
 
Velká Británie
Oasis: Supersonic
Režie: Mat Whitecross
Hrají: Noel Gallagher, Liam Gallagher, Paul Arthurs, Christine Mary Biller, Paul Gallagher

Popis filmu:

Supersonic byl první singl manchesterské britpopové skupiny Oasis, která během 90. let patřila mezi nejúspěšnější kapely na světě. Pár kluků v čele s bratry Gallaghery vyprodávalo statisícové stadiony, jejich písně vládly hitparádám a mnoha fanouškům změnily život. Dokument Mata Whitecrosse představuje skrze desítky unikátních rozhovorů i videozáznamů fenomén Oasis v období jejich největší slávy.

Hrajeme:
29.03.2017 / 17:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
30.03.2017 / 15:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5
31.03.2017 / 20:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #5, MČ Praha 5

 
Hongkong, Čína
Můj strážný senior
Režie: Sammo Hung
Hrají: Sammo Hung, Jacqueline Chan, Qinqin Li, Andy Lau, Yuchen Zhu, Jack Feng

Popis filmu:

Stařecká demence se nevyhýbá ani elitním osobním strážcům, a když už Ting nedokáže uhlídat ani svoji vnučku, odchází na odpočinek. Zločin ale bují i ve zdánlivě idylickém čínském maloměstě a do nebezpečí se dostává dcerka Tingova nového souseda. Aby ji ochránil, musí se statečný senior sám vložit do boje s místní mafií. Legenda kung-fu filmů Sammo Hung se ujal režie snímku i hlavní role.

Hrajeme:
25.03.2017 / 21:45 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila
26.03.2017 / 16:15 Praha |CineStar Praha Anděl, #2, Kofila

 
 
 
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.