CS | EN
 
Připravili jsme pro Vás iOS, Android aplikaci, která vás provede celým festivalem. Stahujte nyní do vašeho mobilu.
Appstore Get it on Google Play

 
PF 2017

Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest

23. - 31. 3. 2017

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 
více »

Febiofest a Nestlé Česko vyhlašují čtvrtý ročník soutěže „I ty jsi filmařem“. Krátké filmy natočené na mobil či tablet můžete přihlašovat do 30.1.2017 ZDE. Tématem letošní soutěže je „Můj den s Kofilou“. Z filmů zařazených do soutěže vybere odborná porota finalisty, které pozveme na festival, kde budou mít...

 
více »
Vrabčáci

Uveďte svůj film v premiéře před milovníky filmu. Přihlašte svůj film na Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest do 15. ledna 2017 prostřednictvím přihlašovacího formuláře. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na program@febiofest.cz.

 
více »
Culinary Cinema 2016

Vstupenky na Febiofest Culinary Cinema si můžete již teď koupit za speciální předvánoční cenu v síti Ticketportal. Cena vždy zahrnuje projekci filmu a luxusní večeři s minimálně tříchodovým menu uváděnou moderátorem. Zvýhodněná cena...

 
více »
 
 
Archiv novinek
 
Přihlášení k funkci Můj program


Můj program – sestavte si svůj seznam filmů

Máte možnost sestavit si vlastní seznam filmů, které chcete na Febiofestu zhlédnout. Seznam si můžete vytisknout a přinést jej na pokladnu, kde si následně můžete vstupenky na vámi vybrané filmy rovnou zakoupit nebo si tyto vstupenky můžete zakoupit online přímo zde na našich webových stránkách.

Zadejte svou emailovou adresu + vyberte si, zda chcete dostávat newslettery o festivalu.

Klikněte na žlutou hvězdičku u vámi požadovaného filmu a tento film se vám uloží do vašeho osobního seznamu. Pokud si chcete váš seznam filmů zobrazit, klikněte na „Můj program“. Seznam bude uložen a po opětovném nalogování si jej můžete kdykoli prohlédnout.

Pokud si chcete lístky koupit online, klikněte v „Můj program“ na název prvního snímku, vyberte si požadované datum projekce, dostanete se na stránky CineStaru, kde si vyberete konkrétní sedačku. Poté klikněte na „vybrat další vstupenky“ a vrátíte se opět do seznamu „Můj program“ a můžete pokračovat. Po vybrání poslední sedačky na stránkách CineStar jděte na „Pokračovat“ a můžete všechny vybrané vstupenky najednou zakoupit.